Doświadczenie


Jesteśmy firma rodzinną. Początki naszej działalności sięgają 1988 roku. Lental jest zastrzeżonym znakiem towarowym zarejestrowanym w 1996 roku. W roku 2021 marka Lental obchodzi 25 urodziny! Tworzymy modę przez tyle lat dzięki Państwa zaufaniu. Specjalizujemy się w produkcji odzieży damskiej, głównie z dzianin, przeznaczonej na różne okazje. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele klasyczne, codzienne jak i nadążające za bieżącymi trendami.

Jakość


Wyróżnia nas wysoka jakość produktów. Nasz firma to zespół doświadczonych pracowników, którzy na każdym etapie produkcji z zaangażowaniem dbają o najwyższy standard przygotowania produktów dla Państwa. Dużą wagę przykładamy do konstrukcji, aby każda kobieta czuła się w naszych ubraniach komfortowo i atrakcyjnie. Uważnie dobieramy materiały od sprawdzonych dostawców. Dzianiny posiadaja certyfikat Oeko-Tex Standard 100, który jest uznawanym na całym świecie znakiem jakości tkanin, dzianin wykonanych wyłącznie z materiałów nieszkodliwych dla zdrowia. Dbamy o staranność szycia i wykończenia każdej sztuki odzieży.

polska-flaga.jpg Polska marka


Wszystkie produkty marki Lental są uszte w Polsce, w naszej szwalni w Głownie. Wybierając polskie marki wspierasz polskie przedsiębiorstwa oraz miejsca pracy. Dziękujemy ❤
opakowanie-lental-eco.jpg

eco.svg Pakujemy ekologicznie


Troszczymy się o planetę i wciąż staramy się minimalizować wpływ na środowisko. W tym celu całkowicie zrezygnowaliśmy z używania foliowych taśm klejących oraz folii do pakowania. Nasze produkty pakujemy w pergamin i wysyłamy w kartonowych pudełkach z recyklingu. Proces przygotowania Waszych zamówień odbywa się całkowicie drogą elektroniczną, bez użycia papieru.

Dane firmy


F.H. LENART Tomasz Lenart
NIP-EU: PL7331307428
ul. Wojska Polskiego 6
95-015 Głowno, Polska

Dane kont bankowych


Waluta PLN (zł)
19 1020 3440 0000 7102 0216 1867 (PKO BP)

Waluta EUR (€)
17 1020 4580 0000 1702 0146 6473 (PKO BP)

Kod SWIFT/BIC: BPKOPLPW


Pamiętaj, aby płatność przebiegła bez problemów w tytule płatności wpisz numer zamówienia np. D/XXX gdzie X to cyfra.

Sprzedaż hurtowa


Jesteś zainteresowany współpracą z naszą marką? Zapraszamy do naszej hurtowni internetowej:
www.hurt.lental.pl